UNO KOPYALAMA SİSTEMLERİ VE SERVİS HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. / DİJİTAL BASKI, FOTOKOPİ, KIRTASİYE

  İzmirde 1993 yılında UNOKOPYALAMA SİSTEMLERİ VE SERVİS HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. adıyla kurulan şirketimiz, 2000 li yıllara dijital baskı sistemlerindeki yenilikleri yakından takip ederek girmiş, dijital baskı,fotokopi ve kırtasiye alanlarındaki farklı talepleri karşılayarak müşteri memnuniyetini arttırmak konusundaki kararlılığını devam ettirmeyi ilke edinmiştir. Uno Kopyalama Sistemleri İzmir' de Konak Şubesi ile hizmet vermektedir.

Firmamız her türlk girmiş, dijital baskı,fotokopi ve kırtasiye alanlarındaki farklı talepleri karşılayarak ü dijital baskı ( afiş ve poster baskısı, plotter çıktı, kağıt, aydınger ve polyestere baskı,kartvizit, davetiye, el ilanı, katalog vs.) ofset baskı, ozalit çekimi, renkli ve siyah beyaz fotokopi çekimi,iç ve dış mekan baskı, folyo, branda, one vision baskısı, ofis kırtasiyesi, kişiye özel baskılı hediyelik eşya, pvc,ciltleme, cd kayıt, belge tarama (scanner), renkli ve siyah beyaz proje tarama,bardak, kupa ve plaket baskısı,t-shirt baskı, her boyda ve ebatta kanvas tablo baskısı, etiket baskısı, folyo kesim, autocad ve netcad çıktısı,harita baskısı vb. konularda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

  Her türlü dijital baskı fotokopi ve kırtasiye ihtiyacınızla ilgili olarak 0232 489 11 77 numaralı telefonu arayıp bilgi alabilir yada işlerinizi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e-posta atarak bize ulaştırabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz çok özel tasarımlı promosyon ürünler, madalya, plaket ve kupa baskılar ile birbirinde şık buton rozetler, el pankartları, duvar saatleri, foto takvimler ve tamamen kişiye özel olarak üretilen parti çerçeveleri, doğum günü etiketleri, ve her boyda ve ebatta üretilen kanvas tablolar için bize danışabilir online alışveriş için www.hemenposter.com isimli e-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.