KANVAS TABLOLAR

 

 

 

En güzel tablolar çok uygun fiyatlarla duvarlarınızı süslesin. En sevdiğiniz resimlerinizi veya fotoğraflarınızı, istediğiniz ebatta ve HD çözünürlükteki baskı kalitesiyle birbirinden güzel tablolara dönüştürüyoruz. İster evinizin veya işyerinizin duvarlarını süsleyin, isterseniz sevdiklerinize armağan ederek bu mutlu anılarınıza hayat verin.

Hemenposter.com markasıyla piyasaya sürdüğümüz tablolarda, Türkiye'nin önde gelen %100 pamuklu kanvas bezi olan Pesent'e markalı ürünler ve HD baskı kalitesiyle dünyada 1 numara olan HP markalı baskı sistemleri ve yine dünya sağlık örgütü tarafından onaylı HP markalı mürekkepler kullanılmaktadır.

Hemenposter.com markasıyla sahip olacağınız kanvas tablolarınız 3 cm kalınlığında ahşap şaselere %100 el işçiliğyle gerilmektedir. Kullanılan ahşap şaseler herhangi bir çatlamaya ve eğilmeye maruz kalmaması için daha önceden kurutulmuş olarak imal edilmektedir.

Hemenposter.com markalı tablolarınızı istediğiniz boy ve ebatta üretmekteyiz. Elizine ulaşan tabloların asma aparatları üzerinde monte edilmiş olarak gelmektedir. Herhangi bir işlem yapmadan direk olarak duvarınıza asabilirsiniz.

- Tuval Baskı
- Promosyon Tablo
- Kanvas Saatler
- Parçalı Tablolar
- Kişiye Özel Tablolar

ve daha bir çok model için
www.hemenposter.com'a bakabilir
yada buradan ulaşabilirsiniz.